Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

ОВК № 59 запрацювала - ЦВК

Окружна виборча комісія номер 59 відновила роботу і почала вводити дані про підсумки голосування на позачергових парламентських виборах до інформаційно-аналітичної системи "Вибори" з дільниць, які до цього часу не мали доступу до окружкому.

/ фото УНІАН
ОВК № 59 запрацювала / фото УНІАН

Про це УНІАН повідомили у прес-службі ЦВК.

Станом на цю годину до системи "Вибори" введено інформацію з 2-х дільниць загальнодержавного багатомандатного виборчого округу. Таким чином, опрацьовано 85,58% електронних протоколів про підсумки голосування у 59-му окрузі. Також введено інформацію про підсумки голосування з 1-ї дільниці одномандатного виборчого округу. Таким чином, по мажоритарці опрацьовано 83,78% електронних протоколів.

Бойовики продовжують блокувати роботу ОВК № 59 на Донеччині

Наразі ЦВК залишилось отримати інформацію про підсумки голосування за партії від 16 ДВК та за мажоритарників від 18 ДВК.

Як зазначили у прес-службі ЦВК, комісія очікує на остаточне введення інформації від 59 окружкому протягом найближчих кількох днів.

Як повідомляв УНІАН, роботу окружної виборчої комісії № 59 (Донецька область) було заблоковано невідомими озброєними людьми.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку