этот материал доступен на русском

ЗМІ повідомили, що Матіос залишив територію України - ГПУ зараз це з'ясовує

15:34, 15 квітня 2019
Політика
12831 0
Журналіст стверджує, що Матіос виїхав з країни через нібито конфлікт з Порошенком / фото УНІАН

Ряд українських засобів масової інформації повідомили, що заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос залишив територію України.

Про це ЗМІ повідомляють із посиланням на Facebook-сторінку журналіста Василя Крутчака.

Журналіст стверджує, що Матіос виїхав з країни через нібито конфлікт з чинним главою держави Петром Порошенком.

Читайте також"Матіос вантажить особисто": Луценко повідомив про передачу до суду 1100 томів справи так званих «вертолітних податківців»

УНІАН намагався з’ясувати, чи відповідає ця інформація дійсності, у самого головного військового прокурора, але за наявними номерами телефону Матіос не відповідав, і на повідомлення в месенджері на момент публікації не відреагував.

У військовій прокуратурі Центрального регіону не надали УНІАН жодної інформації щодо того, чи залишив Матіос територію України, чи він перебуває на своєму робочому місці.

У прес-службі Генеральної прокуратури УНІАН зазначили, що для того, щоб уточнити цю інформацію, необхідно направити їм інформаційний запит: «Мені треба це питання уточнити, я маю від вас надати запит, тобто надсилайте відповідний запит», - заявив співрозмовник. 

УНІАН звернувся із запитом до ГПУ щодо надання інформації, чи залишив Матіос територію України, і, якщо він перебуває за кордоном, чи має намір повертатися.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter