этот материал доступен на русском

В НАТО Україну закликали «проявити впертість» у проведенні реформ

13:21, 21 травня 2019
Політика
547 0
Ілюстрація / REUTERS

Помічник Генерального секретаря Організації Північноатлантичного договору (НАТО) з політичних питань і політики безпеки, посол Алехандро Альваргонсалес закликає українську владу проявляти впертість у реалізації реформ задля наближення до Альянсу.

Читайте такожУкраїна на саміті НАТО у грудні має наполягати на отриманні Плану дій щодо членства – Порошенко

Як передає кореспондент УНІАН, про це Альваргонсалес сказав у Києві на заходах з нагоди святкування 70-річчя НАТО.

"Україна є нашим партнером. У 2008 році ми вирішили, що одного дня Україна стане членом НАТО, і тому ми хочемо для України того, що, як ми віримо, є найкращим для неї", - наголосив Альваргонсалес.

"І те, що ми хочемо для України, - це свобода вирішувати її власне майбутнє. Це та модель, яку ми поділяємо, - повноцінна свобода, повноцінний мир, повноцінне процвітання і стабільність", - додав Альваргонсалес.

У цьому зв'язку він зазначив, що в Альянсі вирішили допомогти Україні на цьому непростому і довгому шляху. "Ви знаєте, ви повинні виконати роботу, і ви маєте отримати вигоди від цієї роботи", - додав помічник генсека НАТО.

"І маєте бути горді з того, що вже було досягнуто, але ви також маєте бути впертими у досягненні майбутніх цілей і працювати над цим день за днем", - наголосив Альваргонсалес.

"Тож кожного дня боріться з корупцією, реформуйте сектор безпеки, запровадьте громадський нагляд за службами безпеки, захищайте незалежність та цілісність судової гілки влади. Вигода прийде від цього, і звичайно, я не маю сумніву, що ви достойні цього, тому що ви будуєте те, що український народ вимагав вже протягом довгого часу, оскільки це є справедливим, і ніхто не має права перешкоджати вам у реалізації вашого проекту та вашим національним бажанням", - підкреслив помічник генсека Альянсу.

Раніше президент Естонії Керсті Кальюлайд побажала новому президенту Володимиру Зеленському зберігати курс України на вступ до Європейського Союзу та Організації Північноатлантичного договору (НАТО).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter