Ілюстрація / REUTERS

Підготовча депутатська група затвердила кандидатури на керівні посади в парламентських комітетах.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було ухвалено на засіданні групи.

Так, Комітет з питань аграрної та земельної політики має очолити новообраний депутат від “Слуги народу” Микола Сольський, Комітет з питань антикорупційної політики — Анастасія Красносільська (“Слуга народу”), Комітет з питань бюджету — Юрій Арістов (“Слуга народу”).

Відео дня

Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики — Олександр Ткаченко (“Слуга народу”), Комітет з питань екологічної політики та природокористування — Олег Бондаренко (“Слуга народу”), Комітет з питань економічного розвитку — Дмитро Наталуха (“Слуга народу”).

Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг — Андрій Герус (“Слуга народу”), Комітет з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування — Михайло Радуцький (“Слуга народу”), Комітет з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва — Богдан Яременко (“Слуга народу”).

Комітет з питань інтеграції України з Європейським Союзом — Іванна Климпуш-Цинцадзе (“Європейська солідарність”), Комітет з питань молоді і спорту — Андрій Кожем’якін (“Батьківщина”), Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки — Олександр Завітневич (“Слуга народу”).

Читайте такожУ Раді з’явиться підкомітет з нагляду за спецслужбами

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування — Андрій Клочко (“Слуга народу”), Комітет з питань освіти, науки та інновацій — Сергій Бабак (“Слуга народу”), Комітет з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин — Дмитро Лубінець (позафракційний).

Комітет з питань правової політики — Ірина Венедіктова (“Слуга народу”), Комітет з питань правоохоронної діяльності — Денис Монастирський (“Слуга народу”).

Разом з тим на посаду голови Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради “Слуга народу” запропонує кандидатуру пізніше.

Комітет з питань свободи слова очолить Нестор Шуфрич (“Опозиційна платформа — За життя”), Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів — Галина Третьякова (“Слуга народу”), Комітет з питань транспорту та інфраструктури — Володимир Крейденко (“Слуга народу”).

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики — Данило Гетманцев (“Слуга народу”), а Комітет з питань цифрової трансформації — Михайло Крячко (“Слуга народу”).

За призначення голів комітетів новообрані народні депутати мають проголосувати на пленарному засіданні Верховної Ради.