Карикатура Джима Керрі на Трампа та Зеленського / Twitter, Jim Carrey

Культовий актор Джим Керрі намалював карикатуру, присвячену скандалу навколо розмови президента США Дональда Трампа з президентом України Володимиром Зеленським.

Читайте такожСкандал довкола телефонної розмови Трампа і Зеленського шкодити Україні - Пристайко

Свій новий малюнок Керрі опублікував в Twitter. На ньому Трамп цитує «Хрещеного батька», кажучи Зеленському, що одного дня йому може знадобитися послуга:

«Одного разу, цей день може ніколи не настати, я попрошу тебе зробити мені послугу. Але до тих пір прийми цей дар у вигляді військової допомоги у день весілля моєї дочки».

Свій малюнок Керрі супроводив підписом «Батько-шахрай зробив Зеленському пропозицію, від якої неможливо відмовитися».

Джим Керрі є критиком нинішнього президента США Дональда Трампа. Кілька років тому він захопився малюванням і створив серію політичних карикатур, які висміюють американського лідера.

Як повідомляв УНІАН, у США розгорівся скандал між Білим домом і Конгресом після появи в ЗМІ повідомлень, що представник розвідки США в рамках програми захисту викривачів порушень надав записку генеральному інспектору, де говорилося, що Трамп "пообіцяв" щось лідеру іноземної держави, керуючись власними політичними інтересами.

У ЗМІ припускали, що під час розмови із Зеленським, яка відбулась 25 липня, Трамп міг неодноразово наполягати на розслідуванні в Україні дій впливового політика від Демократичної партії, колишнього віце-президента США Джо Байдена. Спікер Палати представників Конгресу США Ненсі Пелосі 24 вересня оголосила, що Конгрес починає офіційне ініціювання процедури імпічменту Трампа.

25 вересня Білий дім оприлюднив стенограму телефонної розмови Трампа і Зеленського. У стенограмі йшлося, що Трамп просив Зеленського вивчити справу проти сина Байдена - Хантера Байдена.

26 вересня у США оприлюднили розсекречену скаргу розвідника про телефонну розмову Трампа і Зеленського. 30 вересня Зеленський заявив, що Україна не проводить розслідувань "за командою" інших країн.