Кораблі відпрацювали низку завдань з підвищення сумісності / фото navy.mil.gov.ua

Про це повідомив прес-центр Військово-морських сил ЗС України.

Як наголошується, в акваторії Чорного моря відбулися спільні тренування типу PASSEX за участю патрульного катера «Прилуки» ВМС ЗСУ і французького військового корабля Commandant Birot.

Читайте такожУкраїна та Туреччина посилять співпрацю своїх ВМС

Під час виконання спільних маневрів у відкритому морі кораблі відпрацювали низку завдань з підвищення сумісності відповідно до стандартів Північноатлантичного Альянсу.

Основна увага приділялася вдосконаленню навичок і дій екіпажів під час виконання завдань у складі групи кораблів.

Як зазначив командир катера «Прилуки» капітан 3-го рангу Володимир Углинський, тренування з кораблями НАТО - великий досвід, можливість удосконалюватися і «виконувати спільні завдання на високому рівні».

Крім того, в заході взяли участь курсанти Інституту Військово-морських сил національного університету «Одеська морська академія».

фото navy.mil.gov.ua

Як повідомляв УНІАН, 28 листопада в Одеський порт з метою підтримки двостороннього співробітництва у військово-морській сфері та безпеці на морі зайшов корвет ВМС Франції Commandant Birot.

Корабель належить до класу легких корветів, його довжина - 80 м, ширина - 10 м, осадка - 5,6 м, а водотоннажність корабля - 1350 тонн. Швидкість він розвиває до 24 вузлів, а максимальна дальність плавання - 4500 миль. Екіпаж складається з 90 осіб.

Корвет Commandant Birot був прийнятий на бойове чергування ВМС Франції в 1984 році.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram