этот материал доступен на русском

Україна підписала оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТО

18:27, 12 грудня 2019
Політика
817 0
Ілюстрація / REUTERS

Як повідомили УНІАН у прес-службі Апарату РНБО, делегація України на чолі із заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергієм Демедюком взяла участь у 28-му засіданні Спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва (СРГО), яке відбулося сьогодні у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі.

Читайте такожПрограма МВФ та спільний авіапростір: Зеленський провів телефонну розмову з президентом Єврокомісії

Делегацію Альянсу очолював помічник генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій, директор Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО Каміль Гранд.

Під час заходу учасники розглянули результати співпраці з НАТО у 2019 році у сфері озброєнь і реформування національного оборонно-промислового комплексу та визначили пріоритетні завдання на 2020 рік.

За підсумками засідання сторони підписали оновлену редакцію Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

Сторони розглянули практичні аспекти співробітництва у рамках програм і проектів Агенції НАТО з підтримки та постачання, Агенції НАТО зі зв’язку та інформації, а також груп Конференції національних директорів з озброєння.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter