В Білорусі проходить перша в цьому році зустріч ТКГ / Фото: МЗС Білорусі

У Мінську проходить зустріч учасників чотирьох робочих підгруп (з політичних, економічних, гуманітарних питань і питань безпеки) Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

Читайте такожУ ЄС розповіли, як допомагають Україні полегшити вплив російської дестабілізації в Азові

Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ Білорусі у Twitter.

"У Мінську проходить зустріч робочих підгруп Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України", - сказано в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, 16 січня на першій у 2020 році зустрічі в Мінську українська делегація запропонувала створити додаткову робочу підгрупу з питань кордону. Також представники України озвучили пропозиції з розведення сил на наступних трьох ділянках на Донбасі. Українська сторона закликала Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ повторно провести верифікацію відведення важкого озброєння на Донбасі.

28 січня координатор ОБСЄ в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи Тоні Фріш заявив, що не очікує чуда від  переговорів гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи в Мінську 29 січня. За його словами, 29 січня в Мінську обговорюватимуться питання обміну утримуваними особами та відкриття нових пунктів пропуску.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram