Разумков прокоментував законопроект щодо засідань Ради в режимі відеоконференції / Ілюстрація REUTERS

Законопроект про можливість проведення пленарних засідань парламенту в режимі відеоконференції є "достатньо дискусійним", тому наразі невідомо, чи виноситиметься він на розгляд депутатів на позачерговому засіданні.

Читайте також"Є декілька варіантів": Разумков не виключає проведення засідання Ради на стадіоні

Як передає кореспондент УНІАН, про це голова Верховної Ради Дмитро Разумков сказав у коментарі журналістам після наради за участю прем’єр-міністра, представників уряду, керівництва парламенту і фракцій.

Разумков нагадав, що відповідний законопроект зареєстрований у ВР, але його ще не розглядав профільний комітет.

Він висловив сумнів у тому, що парламент розглядатиме ці ініціативу.

"Ця позиція достатньо дискусійна. Тому єдиного розуміння - буде він внесений або внесений в такому варіанті, або, можливо, альтернативному, на розгляд Верховної Ради на позачерговому засіданні, поки що немає", - сказав Разумков.

Позачергове засідання Верховної Ради може відбутися 27 або 28 березня.

Як повідомляв УНІАН, у Верховній Раді зареєстровано проект закону про підстави та порядок проведення пленарних засідань парламенту і засідань його комітетів у режимі відеоконференції на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (№3250).

Законопроектом пропонується тимчасово, протягом 60 днів, допустити можливість проведення пленарних засідань та засідань комітетів парламенту в режимі відеоконференції.

Законопроектом передбачено, що пленарне засідання Верховної Ради, засідання комітету ВР в режимі відеоконференції може проводитися виключно з метою розгляду законопроектів, проектів інших актів, які мають особливу важливість і пов’язані з запобіганням виникненню і поширенню, локалізацією і ліквідацією епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), забезпеченням національної безпеки та оборони, економічного добробуту та прав людини.

24 березня заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук повідомляла про тестування систем віддаленого голосування депутатів.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram