Мери 10 міст Київщини йдуть на вибори єдиною політичною силою

16:31, 13 серпня 2015
Політика
1818 0

Мери 10 міст Київської області заявили, що підуть на місцеві вибори від партії "Наш край”. 

REUTERS

Спільну заяву вони оприлюднили в четвер.

Так, нову політичну силу “Наш край” на місцевих виборах на Київщині представлятимуть міські голови Борисполя Анатолій Федорчук, Яготина - Наталія Дзюба, Броварів - Ігор Сапожко, Боярки - Тарас Добрівський, Фастова - Михайло  Нетяжук, Березані - Анатолій Дунаєнко, Обухова - Олександр Левченко, Бучі - Анатолій Федорук та мер м. Славутич з 1990 по 2015 рік Володимир Удовиченко.

Також про свою готовність приєднатися до партії “Наш край” заявив міський голова Білої Церкви Василь Савчук.

Як повідомив мер Борисполя Анатолій Федорчук, у міських голів в умовах децентралізації з’явився шанс отримати свободу на місцях від посадовців різного рангу, які призначені за квотами партій.

За словами Володимира Удовиченка, мера Славутича з 1990 по 2015 рік, вибори-2015 стануть для місцевих громад  "важливою битвою".

"Новий закон та децентралізація  – це шанс перестати залежати  від адміністрацій, міністрів, партійних  лідерів зі столиці та всіх, хто паразитує на місцевих  громадах і використовує місцевих  лідерів заради їхнього рейтингу", - заявив Удовиченко.

За словами мера Боярки Тараса Добрівського, у міських голів на місцевих виборах "з'явився шанс створити власну партію мерів – "Наш край", не підконтрольну партійним “монстрам"". 

Нагадаємо, 30 липня у Києві була презентована  нова  політична сила “Наш край”. До партії увійшли нардеп з Харкова Олександр Фельдман, з Одещини - Антон Кіссе, нардеп VII скликання із Запоріжжя Сергій Кальцев, мери Миколаєва та Маріуполя Юрій Гранатуров та  Юрій Хотлубей, а також екс-перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак. Крім того, до "Нашого краю" планують приєднатися низка мерів Миколаївської, Херсонської, Одеської та інших областей.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter