Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Порошенко заявляє, що Росія не демонструє готовності виконувати Мінські угоди

Президент України Петро Порошенко заявляє, що Росія не демонструє жодної готовності виконувати Мінські угоди.

REUTERS
REUTERS

Про це він повідомив в інтерв’ю Bloomberg.

За його словами, під час розмови з віце-президентом США Джозефом Байденом у Давосі основна увага була приділена безпековим питанням, імплементації Мінських угод.

«Ми дійшли згоди в тому, що Україна імплементувала значну частину Мінських угод, усе, що ми обіцяли», - заявив Порошенко.

У Давосі Байден і Порошенко більше чотирьох годин говорили про Донбас

За словами президента, з російської сторони не було продемонстровано жодних позитивних зрушень, навіть у питанні безпеки.

«Ми погодились, що Україна демонструє прогрес, і ми вважаємо, що ключову роль відіграють усі 28 членів ЄС та безпосередньо учасники «нормандського формату» Німеччина та Франція та також наша трансатлантична солідарність, тому що США - це ключовий лідер у забезпеченні деескалації конфлікту, який використовує механізм санкцій як покарання за російську агресію», - додав Порошенко.

Хуг заявляє про незадовільне виконання сторонами Мінських угод

«Санкції продовжені, тому що Росія не імплементувала Мінські угоди, зокрема низку головні пункти: виведення усіх іноземних військ з території України, повернення контролю над неконтрольованою частиною українсько-російського кордону, припинення вогню та звільнення заручників у співпраці з СММ ОБСЄ», - зауважив він, додавши, що, «на жаль, ми не маємо жодних позитивних змін цій ситуації».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку