Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Гройсман обговорив з Нуланд питання реформ в Україні та підтримки США у їх проведенні

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд, під час якої сторони обговорили майбутній курс діяльності щодо проведення реформ в Україні, питання їхньої підтримки з боку США.

kmu.gov.ua
Гройсман обговорив з Нуланд питання реформ в Україні / kmu.gov.ua

Про це повідомляє Урядовий портал.

Як зазначається в повідомленні, Гройсман поінформував про пріоритети роботи нового Уряду.

"Реальний стан справ є дуже складним. І сьогодні цей стан справ потребує максимальної концентрації і максимальної відданості реформам в країні, на чому ми сьогодні і зосереджуємося", - підкреслив голова уряду.

Прем'єр-міністр наголосив на рішучості уряду проводити ті реформи, які спрямовані, в тому числі, на подолання корупції, зокрема реформу української митниці.

На початку червня єврокомісар Ган повернеться в Україну, щоб перевірити хід реформ

Своєю чергою Нуланд привітала Гройсмана з призначенням на посаду прем'єр-міністра та висловила підтримку новому Уряду у його рішучих намірах проводити необхідні реформи в економічній та соціальних сферах, в енергетиці, у сфері протидії корупції. "Україна вже показала величезний прогрес, але попереду ще залишається дуже багато роботи", - зазначила вона.

Помічник Державного секретаря підтвердила готовність з боку США виділити черговий пакет фінансових гарантій після прийняття Україною важливих для продовження реформ законопроектів, які були визначені в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом.

Уряд буде активно використовувати досвід реформ Польщі та Словаччини - Гройсман

Сторони також обговорили прогрес у виконанні Мінських домовленостей. Нуланд підтвердила відданість адміністрації США принципам дотримання територіальної цілісності, суверенітету і непорушності кордонів України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку