Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Канада вирішила поки не розглядати проект резолюції про безвізовий режим для українців

Уряд Канади ще не готовий до запровадження безвізового режиму для громадян України.

happy-art.ch
Уряд Канади ще не готовий до безвізового режиму для українців / art.ch

Як повідомляє Радіо Свобода, партія влади в Канаді - Ліберальна партія - не розглянула проект резолюції про безвізовий режим для українців під час з’їзду у Вінніпезі.

«Сам факт, що такий проект документа з’явився, є надзвичайно важливим. Поступово накопичується певна кількість ініціатив «знизу», які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати», - сказав радник Посольства України в Канаді Марко Шевченко.

У Німеччині не бачать перешкод для безвізового режиму України з ЄС - посол

Як заявили в Департаменті з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади, Україна зараз не відповідає критеріям для скасування віз.

«Політичні рішення Канади стосовно віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департамент з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак Україна зараз не відповідає критеріям для скасування віз. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами», - сказала речниця Департаменту з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади Ненсі Керон.

В профільному комітеті Європарламенту обговорили пропозиції Єврокомісії надати Україні безвізовий режим

Скасувати короткострокові візи українцям для туристичних та бізнесових потреб до Дня незалежності України 24 серпня запропонували представники Ліберальної партії Канади із провінції Саскачеван. Хоча питання так і не було розглянуто, це був єдиний проект резолюції, що стосувався б однієї країни, наголосив Шевченко.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку