Ющенко: за сім днів ми маємо вирішити проблему Промінвестбанку

10:33, 05 листопада 2008
Політика
2952 0

Президент зустрівся  з двома міністрами

Президент України Віктор ЮЩЕНКО закликає Міністерство фінансів та Міністерство економіки остаточно вирішити проблему «Промінвестбанку».

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЮЩЕНКО заявив під час зустрічі з міністром фінансів Віктором ПИНЗЕНИКОМ та міністром економіки Богданом ДАНИЛИШИНИМ, яка відбулась сьогодні у Секретаріаті Президента.

Президент закликав В.ПІНЗЕНИКА особисто проконтролювати вирішення проблеми «Промінвестбанку». «За найближчі сім днів ми маємо вирішити проблему «Промінвестбанку», - сказав В.ЮЩЕНКО.

Президент зазначив, що до 14 листопада цей банк отримає «перший фінансовий транш». При цьому він додав, що згідно з даними «Нацбанку», вчора було вперше зафіксовано збільшення вкладів у цей банк. За його словами, «ми зафіксували позиції», і тепер важливо, щоб цей позитивний процес було продовжено.

Як повідомлялося, 30 вересня Національний банк України прийняв рішення про виділення «Промінвестбанку» (ПІБ) стабілізаційного обсягу коштів у вигляді кредитної лінії на загальну суму 5 млрд. грн.

Причиною погіршення фінансового стану ПІБ стала рейдерська атака, що спровокувала дострокове відкликання вкладів населення, а це, у свою чергу, викликало ускладнення при проведенні платежів.

30 жовтня керівник СБУ В.НАЛИВАЙЧЕНКО заявив, що в дестабілізації ситуації в «Промінвестбанку» брали участь «одна з фінансових промислових російських груп» і «громадяни України з депутатським статусом».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter