Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Рада скасувала підвищення зарплат нардепам

Верховна Рада прийняла в цілому постанову, яка скасовує нещодавнє рішення парламенту про підвищення зарплат депутатам в 2-2,5 рази – до більш як 40 тис. грн.

Депутати скасували підвищення своїх зарплат / Фото УНІАН
Депутати скасували підвищення своїх зарплат / Фото УНІАН

За ухвалення відповідної постанови №5323 «Про внесення змін до постанови Верховної Ради України «Про висновки і пропозиції до проекту закону України про Державний бюджет України на 2017 рік» проголосували 264 народних депутата при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету Андрій Павелко повідомив, доповідаючи щодо постанови, що пропонується виключити ті пункти постанови парламенту про пропозиції до проекту державного бюджету на 2017 рік, які стосуються підвищення зарплат депутатів.

Спікер парламенту Андрій Парубій зазначив, що в європейських країнах для встановлення зарплат у країні створюються спеціальні незалежні органи, які розробляють систему і формули зарплат для всього керівництва країни.

«Я думаю, ми таким шляхом повинні йти. Створивши спеціальну комісію, бажано з експертів, у тому числі європейських... Але зараз я переконаний, ми повинні зробити крок, щоб пункти 3 і 4 про регулювання зарплати ми могли скоригувати», - сказав Парубій.

У Раді зареєстрували проект постанови про скасування підвищення зарплат нардепам

Як повідомляв УНІАН, 20 жовтня Верховна Рада прийняла постанову «Про висновки і пропозиції до проекту закону про державний бюджет України на 2017 рік». Цією постановою було прийнято проект бюджету на 2017 рік у першому читанні.

У той же час, в постанові містилися пункти про підвищення зарплати народним депутатам у 2-2,5 раза – до більш як 40 тис. грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку