П'ятниця,
22 вересня 2017
Наші спільноти

НАТО може створити тренінговий центр на базі "Укроборонпрому"

ДК “Укроборонпром” обговорив з представництвом НАТО в України наміри створити на базі Концерну тренінговий центр для українських фахівців сектора безпеки та оборони за програмами Альянсу. 

ukroboronprom.com.ua
ukroboronprom.com.ua

Про це повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

"Відповідна програма передбачає залучення профільних Міністерств, відомств та державних організацій. Також можливе створення спеціальної робочої групи задля координації роботи та успішної діяльності такого центру", - йдеться в повідомленні.

Половина підприємств "Укроборонпрому" збиткові - гендиректор

Переговори відбулись у рамах зустрічі між керівництвом Концерну та Офісу зв‘язку НАТО в Україні 24 листопада. Сторони обговорили можливість навчання українських фахівців англійської мови, проектного менеджменту, отримання практичних навичок з запровадження систем керування якістю на підприємствах, механізмів взаємодії між силовими структурами-замовниками та оборонно-промисловим комплексом, співробітництва підприємств України з НАТО.

Генеральний директор “Укроборонпрому” Роман Романов також додав, що на підприємствах Концерну з червня 2016 року діє контроль якості за стандартом AQAP серії 2000, у відповідності до вимог, що прийняті країнами-членами НАТО.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку