У литовському банку знайшли 30 мільйонів доларів екс-прем'єра Лазаренка - ЗМІ

05:23, 12 січня 2017
547 0

Журналісти виявили у базі даних OCCRP документи, які свідчать, що близько 30 мільйонів доларів коштів, як вважають, пов’язаних із колишнім прем’єр-міністром України Павлом Лазаренком, перебувають на рахунку в банку в Литві.

job-sbu.org

Про це повідомив міжнародний проект журналістських розслідувань «Проект розслідування корупції й організованої злочинності» (OCCRP) з посиланням на видання 15min.lt, передає Радіо Свобода.

Як мовиться в повідомленні, ці кошти заморожені на рахунку місцевого відділення шведського банку SEB, і литовські суди кожні кілька місяців продовжують це замороження протягом останніх 17 років.

Читайте такожГПУ: рішення суду в США дозволить почати переговори про повернення виведених Лазаренком $280 мільйонів

Банк відмовився коментувати ці дані, мовиться в повідомленні.

За даними розслідування, йдеться про частину з загалом приблизно 200 чи 250 мільйонів доларів, які пов’язують із Лазаренком і які були заморожені в кількох країнах із подання влади США ще 2004 року.

Як мовиться в повідомленні, рахунок зі згаданими 30 мільйонами доларів у колишньому литовському банку Hermis належав банкові Лазаренка European Federal Credit Bank, уже ліквідованому. 2000 року литовське відділення банку SEB купило банк Hermis разом із цим рахунком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter