Прокуратура АР Крим повідомила про підозру у держзраді 136 депутатам

06:25, 18 березня 2017
Політика
1583

Прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру за державну зраду 78 колишнім депутатам Верховної Ради АР Крим та 58 депутатам Севастопольської міської ради.

Прокуратура АР Крим повідомила 136 депутатам-зрадникам про підозру

Як повідомила прес-служба прокуратури Криму, до суду передано обвинувальні акти стосовно 16 осіб, а також у 17 кримінальних провадженнях отримано дозвіл суду на проведення спеціального досудового розслідування.

«Найближчим часом обвинувальні акти у вказаних кримінальних провадженнях будуть скеровані до суду. Одночасно, слідчими встановлюється повне коло осіб, причетних до фактичного проведення так званого «референдуму» на півострові, що у свою чергу призвело до його тимчасової окупації», - йдеться в повідомленні.

Читайте також"Ми продовжуємо боротьбу": Порошенко обіцяє не залишати без підтримки українців в окупованому Криму

У прокуратурі нагадали, що у приміщенні Верховної Ради АР Крим 6 березня 2014 року в порушення чинного законодавства України депутатами Верховної Ради АР Крим прийнято незаконну постанову «Про проведення загальнокримського референдуму» з визначенням дати такого волевиявлення.

Відповідно до зазначеної постанови 16 березня 2014 року було проведено незаконний референдум, результатом якого стала тимчасова окупація території АР Крим і міста Севастополя, а також їх входження до складу Російської Федерації на правах суб’єкта федерації.

*** Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року. Країни Заходу не визнають анексію Криму і запровадили низку економічних санкцій проти Росії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter