Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Чим Волков заразив молоду дружину (домашній фоторепортаж)

Більярдна може вмістити гостей не менше, ніж столичний клуб. Стіл для покеру, камін, домашній кінотеатр... Інша кімната ще більше вразила: сайгаки, антилопи, вовки, буйволи, жирафи і легендарний носоріг... УНІАН в гостях у Олександра Волкова

Весь приватний сектор у столичному районі Осокорки здається блідим у порівнянні з “фазендою” Олександра Волкова, яка знаходиться в цьому районі, майже на краю міста.

Коли потрапляєш на територію у кілька гектарів, складається враження, що ти принаймні за кількасот кілометрів від Києва. Тут тихо і затишно, не видно жодних ознак, що це столиця. Жодних урбаністичних пейзажів, жодного стороннього шуму.

Нова бруківка з алеєю молодих дерев веде до будинку, який ззовні виглядає досить скромно. Одноповерхове, хоча й досить просторе, помешкання майже зливається з навколишнім пейзажем.

Перед фасадом – викопане озерце, де Олександр Михайлович з друзями вудить рибу або ж відпочиває тут же, у скверику, де стоять скульптури давньоримських та грецьких богинь.

 

Вдалині видніється невеличка церква. Хоч вона побудована Волковим на його території, до неї приходять місцеві, й навіть проводять обряди, зокрема – й вінчання.

Колись, каже господар обійстя, на цих гектарах було сміттєзвалище.

Ізсередини будинок вражає розмірами та змістом. Спершу журналісти УНІАН оглянули більярдну кімнату, в якій водночас може відпочивати  гостей не менше, ніж у модному столичному більярдному клубі.

Тут же – стіл для покеру, камін, домашній кінотеатр. Інтер’єр витриманий у зелених кольорах, під нього вибраний і величезний м’який гарнітур з кількох шкіряних крісел та диванів.

 На стінах – цілий фотоальбом, де Олександр Михайлович зафіксований не лише у стінах ВР, але й під час зустрічей з Березовським, Клінтоном, Єльциним, Папою Римський Іоанном Павлом ІІ  та іншими сильними світу цього. На столі під час інтерв`ю біля Волкова – телефон Vertu (такий самий, що фігурував у скандалі з Андрієм Ющенком), на тумбі – три томи книжки Бориса Березовського “Мистецтво неможливого”.

 Інша кімната – не меншої площі – ще більше вразила. Витримана в іншому стилі, її можна було б назвати “трофейною” або “мисливською” кімнатою. Вона об`єднує бар та невеличку затишну їдальню. Та головне, що тут зберігаються усі мисливські трофеї господаря. До слова сказати, стін для цього явно не вистачає – вони буквально зверху донизу обвішані головами, рогами та копитами підстрелених тварин.

З усього видно, що мисливець Волков найбільше полюбляє полювати в Африці – тут можна побачити усіх – козлів і антилоп різних мастей, сайгаків і жирафів, вовків і буйволів та легендарного носорога, якого він підстрелив кілька років тому. Під кожним з трофеїв – фото переможця з місця події.

На підлозі (а точніше на дорогих килимах) – шкіри зебри та лева, які загинули у нерівному двобої з колишнім директором українського парламенту. В кутках кімнати – численні подарунки на кшталт дерев’яного (хоча спершу здалося, що терракотового) китайського воїна метрового зросту і самурайського меча.

Поруч – невеличкий, але досить стильний і солідний кабінет, де стоїть ще один давній подарунок – бронзова фігурка тигра, що тримає лапу над будівлею ВР.

Цей подарунок Волков отримав ще будучи одіозною фігурою в Раді, але від кого саме, господар не сказав.

 Біля кабінету – спальня та ще парочка невеликих  кімнат.

Далі по довгому затемненому коридору (цими коридорами неважко заблукати) – кімната для зброї. Стелажі на дві стіни заповнені мисливськими рушницями, й судячи з їхнього вигляду, зовсім не дешевими. Олександр Михайлович показав рушницю, з якої він застрелив носорога і патрон великого калібру, аналогічний тому, що потрапив звірю у серце.

Мисливець похвалився, що йому вдалося завалити його з першого пострілу. Але, каже, частенько полює і в Україні, теж на великого звіра. Хвалиться і тим, що його молода дружина також захопилася цим заняттям.

Текст і фото Дмитра Стаховського

Інтерв`ю з Олександром Волковим читайте тут

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку