Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

МЗС України висловлює протест через обмеження Росією руху суден через Керченську протоку

Також, МЗС висловлює глибоке занепокоєння через негативний вплив, який будівництво може завдати навколишньому середовищу та навігації через протоку.

Відповідна нота протесту була надіслана російській стороні / фото УНІАН
Відповідна нота протесту була надіслана російській стороні / фото УНІАН

МЗС України висловлює протест у зв’язку з запровадженням Російською Федерацією в односторонньому порядку обмеження на морське судноплавство через Керченську протоку протягом серпня та вересня 2017 року.

Як йдеться у коментарі Міністерства закордонних справ України, будівництво мосту через Керченську протоку, яке може привести до екологічної катастрофи, є незаконним відповідно до міжнародного права, оскільки Україна, як прибережна держава по відношенню до Кримського півострову, не надавала згоду на таке будівництво.

Україна готує позов до Росії через збитки від будівництва Керченського мосту

«Викликає глибоке занепокоєння також негативний вплив, який будівництво може завдати навколишньому середовищу та навігації через протоку. Запровадження Російською Федерацією в односторонньому порядку обмеження на морське судноплавство через Керченську протоку є черговим грубим нехтуванням Російською Федерацією нормами міжнародного права», - заявляють у МЗС.

Відповідна нота протесту була надіслана російській стороні.

Як повідомляв УНІАН, 9 серпня Росія через будівництво моста заборонила з 09:00 до 18:00 рух через Керченську протоку усім судам, за винятком кораблів і суден Військово-морського флоту РФ, кораблів і суден федеральних органів безпеки РФ.

Теги: будівництво керченського мосту, Росія будує керченський міст, окупація Криму Росією

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку