Як Верховна Рада здавала Крим: яйця, дим і Литвин під парасолею (фоторепортаж)
Як Верховна Рада здавала Крим: яйця, дим і Литвин під парасолею (фоторепортаж)

Як Верховна Рада здавала Крим: яйця, дим і Литвин під парасолею (фоторепортаж)

12:33, 27.04.2010
1 хв. 23536

Чорним щитом перед спікером розкрилися парасолі.  Але все-таки одне яйце втрапило в ціль - Литвин обтерся і оголосив реєстрацію...

Регіонали готувалися до цього дня ще з суботи: вони вигнали з сесійної зали прибиральниць і  взяли під цілодобовий контроль президію і трибуну.

Відтак сьогодні Литвин з охороною безпечно зайшов у сесійний зал, але щойно він вмостився, як у нього полетіли сирі яйця. Це не стало, очевидно, для спікера аж такою несподіванкою: охорона відразу розкрила над ним парасолі. Все ж одне яйце втрапило в ціль - Литвин обтерся і  оголосив реєстрацію.

На табло висвітлилася цифра 211, опозиція задоволено заревла. Але спікер, діючи за принципом "нам своє робить", привів до присяги поповнення ВР.

Робочі місця "тушок" від БЮТ і НУ-НС опозиція накрила національними прапорами. Регіонали взялися здирати стяги. Врешті, депутати зчепилися. Опозиціонери Стойко, В`язівський, Аржевітін і коаліціянти Царьов і Лук`янов зійшлися в бійці.

Раптом у Верховній Раді стало сиво: по сесійній залі поповз дим - видимість стала поганою. 

 

 

Литвин ставить питання про ратифікацію угоди про продовження перебування ЧФ РФ майже до середини століття на території України - і на задимленому табло з`являється цифра 236. Опозиція залишає сесійну залу.

Результати поіменного голосування можна дивитися тут

Дарина Терещенко

Фото Володимира Гонтара, УНІАН

Новини партнерів
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся