Мінпраці відзвітувало: автоматичний перерахунок субсидій на ЖКП завершено

14:44, 30 серпня 2010
Політика
1374 0

Пільги просили 326,3 тис. родин

В Міністерстві праці та соціальної політики України заявляють, що станом на 27 серпня поточного року здійснено автоматичний перерахунок житлових субсидій, виходячи з нового відсотку обов`язкового платежу.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Мінпраці.

За даними "Укрпошти", на адреси пенсіонерів доставлено 9,3 млн. пакетів документів.

Станом на 27 серпня до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення надійшло 326,3 тис. листів із заявами про призначення субсидії.

Як повідомляв УНІАН, уряд на засіданні 14 липня затвердив заходи щодо посилення соціального захисту населення при оплаті житлово-комунальних послуг, які передбачають нарахування субсидій працездатним громадянам у разі, якщо вартість послуг перевищує 15% сукупного доходу, і 10% - для непрацездатних громадян.

Кабінет міністрів постановою № 624 від 21 липня затвердив заходи щодо організації роботи з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком.

Національна комісія регулювання енергетики з 1 серпня 2010 року на 50% підвищила відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, які забезпечують населення опалюванням і гарячим водопостачанням.

У Міністерстві з питань житлово-комунального господарства прогнозують збільшення цього року у 2-3 рази кількості сімей, які отримують субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у зв`язку із зростанням ціни на газ.

За даними МінЖКГ, у 2009 році субсидії на оплату житлово-комунальних послуг отримали близько 600 тис. сімей.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter