Тимошенко, ЯнуковичПрезидент України Віктор ЯНУКОВИЧ доручив Управлінню державної охорони та іншим правоохоронним органам негайно перевірити інформацію прес-служби БЮТ стосовно погроз на адресу лідера блоку Юлії ТИМОШЕНКО.

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, на час розслідування Президент дав розпорядження у разі необхідності посилити охорону Ю.ТИМОШЕНКО.

Як повідомляв УНІАН, учора, 16 вересня, прес-служба БЮТ розповсюдила заяву Ю.ТИМОШЕНКО про дзвінок невідомої людини з погрозами.

Відео дня

За словами Ю.ТИМОШЕНКО, їй телефонував невідомий чоловік, який російською мовою наголосив, «що вона ще пожалкує про свою поїздку до Брюсселя та про Резолюцію, яку було ухвалено Асамблеєю Європейської народної партії».

«Щойно я отримала телефонний дзвінок від невідомого чоловіка, який російською мовою наголосив, що ніхто не дозволить мені безкарно принижувати Віктора Федоровича за кордоном. Ця людина заявила, що я буду довго згадувати поїздку до Брюсселю і жалкуватиму, що Європейська народна партія ухвалила Резолюцію на замовлення з жорсткою критикою ЯНУКОВИЧА. Він ще заявив, що я, цитую, «буду харкати кров‘ю», що розплатою за це буде арешт Олександра ТУРЧИНОВА і що це тільки початок”, - сказала Ю.ТИМОШЕНКО.

Цей чоловік, за її словами, також порадив “наступного разу дуже сильно подумати перед тим, як щось подібне робити».