Людмила Янукович вийшла в люди (фоторепортаж)
Людмила Янукович вийшла в люди (фоторепортаж)

Людмила Янукович вийшла в люди (фоторепортаж)

12:59, 09.10.2010
2 хв.

На фестиваль «Зірки світового балету» першу леді України супроводжували мер Маріуполя і начальник міськуправління міліції... Дружина президента сіла в глядацькому залі серед іншої публіки, тримаючи сумочку на колінах...

17-й щорічний фестиваль «Зірки світового балету» в Маріуполі відвідала перша леді України Людмила Янукович.

Людмила Янукович, мер Маріуполя Юрій Хотлубей та перший заступник мера Геннадій Митрофанов

Людмила Олександрівна була присутня як глядач на кожному з 17 щорічних виступів фестивалю «Зірки світового балету», нагадав журналістам організатор фестивалю, народний артист України, відомий танцюрист і постановник Вадим Пісарев: «З того самого першого разу, коли допомогу в проведенні виступу надав на той момент губернатор Донецької області Віктор Янукович».

Відео дня

Дружина Президента України Віктора Януковича Людмила та мер Маріуполя Юрій Хотлубей

Преса чомусь очікувала побачити серед супроводжуючих Людмилу Янукович і її чоловіка – президента України (Віктор Янукович 7 і 8 жовтня був у Франції з офіційними візитом), і Ріната Ахметова, і донецького губернатора Анатолія Блізнюка... не кажучи вже про голову облради і мера Донецька.

Проте на фестивалі дружина президента з’явилася у супроводі мера Маріуполя Юрія Хотлубея, начальника маріупольського міськуправління міліції Михайла Узуна, ректора Маріупольського Гуманітарного Університету Костянтина Балабанові та редактора газети «Приазовський робочий», пише сайт Надо.ua

Людмила Янукович сиділа в глядацькому залі серед іншої публіки, тримаючи сумочку на колінах.

Давали «Белосніжку і сім гномів» у виконанні донецьких і норвезьких танцюристів.

Пісарев скаржився пресі на дорожнечу. Мовляв, пуанти – з погляду обивателя річ дріб`язкова, але вони «виховують ногу танцюриста. Вони мають бути якісними. А добрі пуанти коштують 190 євро за пару...» І на українських танцівників: «це тільки японські танцівники з самого ранку вже повністю готові до занять у станка, нашим же балеринам потрібна спеціальна програма для того, щоб прокинутися», - цитує Пісарева сайт міста Маріуполя.

Складалося враження, що єдине, що цілком влаштовує організатора балетного фестивалю, - це публіка. У Маріуполі, заявив Пісарев, «є особлива інтелігенція. Це ті глядачі, які не аплодуватимуть просто так, з пошани. Вони аплодують тоді, коли це дійсно заслужено».

Дружина Віктора Януковича спілкуванням з пресою не зловживала, натомість в антракті охоче роздавала дітям автографи.

 

Ганна Ткаченко

Фото Миколи Рябченка / УНІАНі сайту Маріуполя

Новини партнерів
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся