Голова Ради міністрів Криму Василь ДЖАРТИ просить лідера Меджлісу кримськотатарського народу Мустафу ДЖЕМІЛЄВА переконати кримських татар, які самовільно зайняли землю, добровільно звільнити ділянки, оскільки самозахвати заважають соціально-економічному розвитку регіону і є чинником дестабілізації міжнаціональної згоди.

Як передає кореспондент УНІАН, про це йдеться у відкритому листі В.ДЖАРТИ до М.ДЖЕМІЛЄВА, яке цитує Головне управління інформаційної політики Радміну Криму.

«Продовжувати надалі миритися з вакханалією беззаконня кримська влада не має наміру... Влада відмовляється закривати очі на ігнорування і зневагу Конституцією і законами України з боку окремих представників кримських татар. Закон тільки тоді закон, коли він є одним для всіх», - підкреслив В.ДЖАРТИ.

На його думку, М.ДЖЕМІЛЄВ має «необхідний вплив», щоб переконати кримських татар, які порушили закон, добровільно звільнити землю.

Прем`єр Криму також звертається до всіх кримських татар, які проживають у республіці, з проханням «підтримати своїми діями зусилля влади автономії з наведення ладу в земельній сфері». «Уряд Криму готовий надати всю необхідну допомогу в законному отриманні і оформленні земельних ділянок всім, хто цього потребує. Всі проблемні ситуації будуть розглянуті в індивідуальному порядку», - обіцяє В.ДЖАРТИ.

Керівник Радміну Криму просить лідера Меджлісу «викласти своє бачення ситуації», окресленої в його відкритому листі. «У свою чергу переконаний, що проблема самозахватів буде розв`язана у найближчий час. І уряд Криму розраховує в цьому на Вашу допомогу і підтримку. У разі відсутності реакції на мою пропозицію про звільнення самовільно захоплених ділянок, мною буде направлене відповідне звернення до правоохоронних органів і прокуратури з вимогою вжити негайних заходів до порушників», - додав В.ДЖАРТИ.

*** Минулого тижня В.ДЖАРТИ в ефірі одного з телеканалів заявив, що підготував лист до М.ДЖЕМІЛЄВА з вимогою звільнити самовільно захоплені землі.

Після чого лідер Меджлісу в інтерв`ю ряду ЗМІ сказав, що хай В.ДЖАРТИ звертається з такою пропозицією до оновленої Ради представників кримських татар при Президенті України, в якій більшість складають татари з опозиційних Меджлісу організацій.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram