В Одесі генконсул РФ закликав голосувати власників заборонених паспортів

12:16, 03 березня 2012
Політика
2532 0

Антонов не уточнив, як організатори голосування в Генконсульстві РФ зможуть упевнятися, що людина з радянським паспортом саме росіянин, а не українець.

Громадяни, які проживають в Одесі, зможуть 4 березня занести себе до списку виборців і проголосувати за нового Президента Росії за паспортами громадян СРСР, що збереглися, якщо вони не одержали паспортів нового зразка.

Про це заявив Генеральний консул Російської Федерації в Одесі Юрій АНТОНОВ, виступаючи у програмі однієї з місцевих телекомпаній.

Разом з тим, він припустив, що таких громадян на сьогодні майже немає, оскільки радянські паспорти в Україні давно заборонені.

При цьому Ю.АНТОНОВ не уточнив, як організатори голосування в Генконсульстві РФ зможуть упевнятися, що людина з радянським паспортом саме росіянин, а не українець.

За його словами, більшість громадян Російської Федерації голосуватиме в Генконсульстві Одесі за адресою Гагаринське плато, 14, за закордонними або внутрішніми паспортами РФ.

Ю.АНТОНОВ додав, що «в Одесі ми очікуємо близько 4,5-5 тисяч виборців, а в Миколаєві і Херсоні – по 1,5 тисячі виборців - там будуть створені виїзні пункти для голосування».

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter