Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Європарламент закликав ЄС, США та МВФ готувати пакет фінансової допомоги Києву

Європейський парламент закликав ЄС, США, Міжнародний валютний фонд та інші фінансові установи продовжувати готувати пакет фінансової допомоги Києву для подолання економічної кризи в Україні.

Європарламент закликає допомогти Україні вийти з кризи / REUTERS
Європарламент закликає допомогти Україні вийти з кризи / REUTERS

Як повідомляє власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це йдеться у спеціальній резолюції, ухваленій на сесії Європарламенту в Страсбурзі після дебатів щодо українського питання, які відбулися у середу.

Європарламент закликав ЄС, США, МВФ, Світовий банк, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк "продовжувати готувати довготривалий пакет конкретної фінансової підтримки, аби допомогти Україні впоратись з фінансовою та соціальною ситуацією, яка продовжує погіршуватись, і надати економічну підтримку для того, аби уряд України почав проводити потрібні глибокі та всеохоплюючі реформи української економіки".

Також в резолюції євродепутати привітали й висловили підтримку роботі, яка здійснюється ЄС та США щодо створення відчутного короткотермінового пакету допомоги Україні, який має бути запропонований новому тимчасовому урядові України, аби полегшити важку ситуацію з платежами».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку