Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Янукович подякував ООН за виважену позицію щодо кризи в Україні

Українська влада вдячна керівництву Організації Об'єднаних націй за збалансовану і зважену позицію щодо політичної кризи, що склалася в країні.

Украинская власть приложит максимум усилий для того, чтобы не допустить эскалации конфликта
Українська влада докладе максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації конфлікту

Про це заявив Президент України Віктор Янукович в ході зустрічі з Генеральним секретарем ООН Бан Кі-муном, яка пройшла в російському місті Сочі напередодні відкриття ХХІІ Олімпійських зимових ігор.

«Я вдячний за Вашу збалансовану і зважену позицію і розділяю заклики щодо необхідності виявлення сторонами стриманості, щоб уникнути подальшої напруженості і насильства та проведення конструктивного діалогу», - заявив Віктор Янукович. Глава держави також подякував Бан Кі-муну за увагу, яку Генеральний секретарь ООН приділяє Україні, і підкреслив, що керівництво країни уважно ставиться до ініціатив Організації Об'єднаних націй щодо врегулювання політичної ситуації.

У ході зустрічі Віктор Янукович зазначив, що українська влада докладе максимум зусиль для того, щоб не допустити ескалації конфлікту. «Останнім часом нам вдалося зробити важливі кроки у процесі мирного врегулювання політичної ситуації в Україні», - сказав Президент.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку