Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

68% українців за те, щоб Україна і РФ були незалежними, але дружніми державами - опитування

68% українців переконані, що Україна і РФ мають бути незалежними, але дружніми державами – з відкритими кордонами, безвізовим режимом та відсутністю митного контролю.

 telegraf.com.ua
telegraf.com.ua

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати опитування, проведеного Фондом "Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва" та Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Росію запідозрили в підготовці вторгнення в Україну через сухопутні кордони

Згідно з даними опитування, лише 12,5% українців вважають, що Україна і Росія повинні об'єднатися в одну державу.

Водночас 14,7% респондентів висловили переконання, що українсько-російські відносини повинні бути такими ж, як з іншими державами, - із закритими кордонами, візами, митницями.

При цьому на Сході України ідею об'єднання України та РФ в одну державу підтримали 25,8% опитаних, на Півдні — 19,4%, у Центрі - 5,4%, на Заході - 0,7%.

Разом з тим 72,2% респондентів у східних регіонах вважають, що Україна і Росія мають бути незалежними, але дружніми державами — з відкритими кордонами, без віз і митниць. На Півдні такої думки дотримується — 63,8% опитаних, у Центрі — 69,7%, а на Заході — 66,7%.

У тому, що відносини України та РФ мають бути такими ж, як з іншими державами, — з закритими кордонами, візами, митницями, переконані 2% жителів східних областей, 10,5% жителів Півдня; 20,9% мешканців центральних областей і 24% респондентів на Заході.

Загальнонаціональне опитування населення України було проведене Фондом «Демократичні ініціативи ім.Ілька Кучеріва» та Київським міжнародним інститутом соціології з 8 по 18 лютого 2014 року. Методом інтерв’ю було опитано 2032 респонденти, що мешкають у всіх областях України, похибка не перевищує 2,2 %.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку