Минобороны

Як повідомили УНІАН в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України, вертольоти Мі-24 ЗСУ здійснювали повітряне патрулювання у визначеному районі.

За попередньою інформацією, бойові машини було збито невідомими особами з використанням переносних зенітних ракетних комплексів (ПЗРК). В результаті обстрілу двоє військовослужбовців загинули, ще кілька отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Читайте такожБойовики обстріляли вертоліт з медиками, який прибув для допомоги в Слов'янськ

Відео дня

Крім того, пострілами зі стрілецької зброї пошкоджено вертоліт Мі-8 армійської авіації ЗСУ. В цьому випадку жертв і постраждалих немає.

На місці працює слідча комісія.

У Міноборони наголосили, що факт використання проти Збройних сил України ПЗРК «яскраво свідчить про те, що проти військовослужбовців на Донеччині діють далеко не “мирні протестувальники”, а добре підготовлені та озброєні за останнім словом техніки професійні диверсійні групи, які шляхом здійснення терористичних актів та диверсій намагаються дестабілізувати обстановку в регіоні. При цьому жоден з нападників не задається питанням, що в результаті їхньої діяльності гинуть та отримують поранення люди, стають сиротами діти. Подібна поведінка притаманна або військовим іншої країни, які діють проти визначеного їм керівництвом “ворога”, або найманцям з чималим досвідом, які готові діяти проти будь-кого за грошову або іншу винагороду».