П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Окупанти Криму "наділили" так звану самооборону статусом народної дружини

Нелегітимний парламент Криму, який у березні переіменований у Державну раду Республіки, на засіданні в середу, 11 червня, прийняв у другому читанні закон "Про народне ополчення – народну дружину".

"Самооборона" Криму / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, дружинники – це активісти так званої "Самооборони Криму", які брали активну участь у подіях лютого-березня цього року, коли Російська Федерація окуповувала територію півострова.

"Народне ополчення – народна дружина Республіки Крим – громадське об'єднання, яке бере участь в охороні громадського порядку у взаємодії з органами внутрішніх справ (поліцією) та іншими правоохоронними органами, органами державної влади Республіки Крим і органами місцевого самоврядування", - йдеться в законі, текст якого розміщений на сайті Держради.

Самопроголошений парламент Криму призначив свої "вибори" на 14 вересня

Штаби дружини створює Рада міністрів Криму. Штаб очолює начальник, якого визначає глава Республіки.

Фінансування народного ополчення здійснюється за рахунок добровільних пожертвувань, а також в межах коштів бюджету Криму, передбачених на фінансову підтримку дружин.

Як повідомляв УНІАН, Росія в березні 2014 року, ігноруючи всі міжнародні договори, анексувала український Крим і продовжує дестабілізувати обстановку на сході України, направляючи туди озброєних терористів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку