Детей отправили в Крым вместо Сочи / krymr.com

Про це УНІАН повідомив співробітник Російського союзу туріндустрії.

«На кінець липня у Криму вже відпочили близько 20 тис. російських дітей, більшість з яких мали поїхати в Сочі і відпочивати на базі новеньких олімпійських об`єктів, але рішенням посадовців на рівні російського уряду були у примусовому порядку направлені до Криму», - сказав співбесідник агентства. 

За його словами, все це робиться тільки з однією метою - хоча б частково вирішити питання наповнення бюджету Криму за рахунок доходів санаторно-курортних закладів півострова і головне - не допустити зростання незадоволеності серед працівників рекреаційної галузі через зрив курортного сезону. Причому, навіть на шкоду відбудованому Сочі.

Читайте такожРосія створює штучний дефіцит продуктів в Криму - фіскальна служба

Як повідомляв УНІАН 6 червня, соціологічне опитування російського «Левада-центру» засвідчило, що, незважаючи на анексію Криму, росіяни вважають за краще відпочивати на Чорному морі Росії або за кордоном. Цього літа лише 3% росіян мають намір відпочивати на Кримському півострові, 12% - мають намір відправитися на Чорне море у Росії, 5% - за кордон.

4 червня співробітник Російського союзу туріндустрії повідомив, що власті Росії примушують керівників підприємств відправляти своїх співробітників на відпочинок до Криму, щоб створити видимість курортного сезону, побоюючись зростання незадоволеності серед кримчан.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram