На телефонні дзвінки журналістів Кернес не відповів / фото УНІАН, Андрій Марієнко

Мер Харкова Геннадій Кернес не з'являється на публіці близько трьох тижнів - востаннє він брав участь у публічних заходах у День міста, 23 серпня.

За інформацією джерел Суспільного у медичній сфері міста та правоохоронних органах, міський голова перебуває в лікарні №17.

На телефонні дзвінки журналістів сам Кернес не відповів. У приймальній Харківського міського голови повідомили, що записатися на особистий прийом до мера нині не можна через карантин.

Читайте такожСуд поновив справу проти Кернеса про катування учасників Євромайдану

Одне з джерел з медичної сфери повідомило, що у 17-й міській лікарні, визначеній однією з опорних з COVID, на початку вересня готували "палату з особливими умовами" через можливу госпіталізацію Кернеса. Однак у Департаменті охорони здоров'я міськради наявність «особливої палати» спростували.

Вранці 11 вересня біля будівлі 17-ї міської лікарні журналісти помітили автомобіль Toyota з номерами "0202" - такі ж цифри присутні на номерах кількох машин, якими користуються Геннадій Кернес, його охорона й оточення.

За регламентом Харківської міськради, в разі неможливості виконання мером своїх повноважень, їх виконує секретар міськради.

61-річний Геннадій Кернес один з претендентів на посаду Харківського міського голови на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Влітку 2020 року він заявив, що йде на вибори разом з партією "Блок Кернеса - Успішний Харків". В разі перемоги Кернес втретє буде мером Харкова.

Коли місцеві вибори в Україні:

  • 5 вересня в Україністартував виборчий процес в рамках підготовки і проведення місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.
  • Згідно з календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення місцевих виборів, до 24 вересня включно заплановане подання документів до відповідних тервиборчкомів для реєстрації кандидатів у депутати та кандидатів на посади сільського, селищного та міського голови.
  • Відмовитися від балотування кандидат чи партія, яка його висунула, можуть до 5 жовтня.
  • Починати здійснювати передвиборчу агітацію партія чи кандидат повинні наступного дня після реєстрації, а завершити - о 24:00 24 жовтня.
  • Крім того, згідно з планом, тервиборчкоми повинні утворити дільничні виборчі комісії до 9 жовтня.
  • Голосування відбуватиметься з 8:00 до 20:00 25 жовтня, а встановити його результати виборчкоми мають до 6 листопада включно.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram