Судове засідання перенесли на 18 серпня / Анатолій Бондаренко, FB

Суддя не зміг належним чином повідомити президента Володимира Зеленського про дату і час засідання за позовом мера Черкас Анатолія Бондаренка.

Про це у Facebook написав сам Бондаренко.

Він уточнив, що це – офіційна версія відсутності Зеленського у залі Печерського райсуду Києва.

Читайте такожМер Черкас попередив Зеленського: місто чинитиме опір і готове об'єднати Україну (відео)

«Що ж... буває. Сподіваюся, до 18 серпня - а саме на цю дату призначене наступне засідання – в суді знайдуть і папір, і конверти», – написав Бондаренко.

Як повідомляв УНІАН, адвокат мера Черкас Денис Ципін подав до Печерського райсуду Києва позов на президента України Володимира Зеленського про захист честі і гідності і ділової репутації свого клієнта через те, що глава держави назвав очільника міста бандитом.

Як повідомляв УНІАН, 20 травня на прес-конференції президент України Володимир Зеленський заявив, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко з рішенням про пом’якшення карантинних обмежень повів себе некоректно.

«Я навіть не можу говорити про мера Черкас, я не знаю навіть, як говорити, коли міський голова має 19 кримінальних проваджень. Хто це? Я за один стіл з такими бандитами не сяду. Його обрали, це - право народу... Я думаю, що він себе поводив некоректно», - сказав він.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко у відповідь на слова Зеленського сказав, що кримінальні справи проти нього порушені через політичну діяльність.

«Ви говорите, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мої політичну діяльність, зокрема за те, що ви стали президентом», – сказав Бондаренко. Крім того, він зазначив, що Зеленському на місцевих виборах у Черкасах «нічого ловити».

«Скільки б ви мені «привітів» не передавали, я хочу сказати, що вам на місцевих виборах у Черкасах немає чого ловити, хоч ви там розповідаєте, що це ваша принципова справа. Ми вас тут чекаємо, пане президенте», – зазначив мер Черкас.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram