Олександр Дубінський / фото - кадр із відео

Будь-які заяви про те, що чинного народного депутата Олександра Дубінського можуть внести до обмінного фонду і передати Російській Федерації, є провокацією.

Пост про це з'явився в телеграм-каналі народного депутата разом із відео із зали суду.

"Я понад 220 днів перебуваю в СІЗО, і в цій справі не проводять жодних слідчих дій - не рахуючи допиту, який відбувся після того, як я понад сто днів проведення цього допиту вимагав", - сказав політик.

Відео дня

Він зазначив, що його захист регулярно вказує на численні правопорушення, зроблені слідчими, прокурорами та суддями під час слухань. Дубінський також нагадав, що заяву про відмову від обміну він написав ще в січні 2024-го року, уточнивши, що не мав і не має жодного відношення до Росії та її структур, і не скоював держзради.

"Тому ніколи не дам згоди на будь-які обміни з тією стороною. Будь-яка інформація подібного роду є грубою фальшивкою і дезінформацією. Заявляю публічно - будь-який обмін мене з державою-агресором я забороняю і згоди на нього не даю", - зазначав тоді нардеп.

У листопаді 2023 року слідчі ДБР і СБУ повідомили, що зібрали докази для оголошення Дубінському підозри в держзраді та участі в злочинній організації. Дубінського повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: частиною 1 статті 111 (державна зрада) і частиною 1 статті 255 (створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній).

Вас також можуть зацікавити новини: