этот материал доступен на русском

В Україні почала роботу місія ЄС щодо інтеграції з єдиним цифровим ринком

13:55, 17 серпня 2019
Наука та IT
851 0
Ілюстрація / REUTERS

В Україні розпочала роботу місія Європейського Союзу, яка перевірить готовність телекомунікаційної сфери до інтеграції з єдиним цифровим ринком ЄС (EU Digital Single Market – DSM).

Про це повідомили у прес-службі глави Української держави.

Читайте такожВ Києві презентували Інститут цифрових трансформацій

«В Офісі президента України відбулася зустріч радника глави держави Михайла Федорова з оціночною місією Євросоюзу за участі представників DG Connect Європейської комісії. Метою місії є оцінка готовності телекомунікаційної сфери України до інтеграції з єдиним цифровим ринком ЄС (EU Digital Single Market – DSM)», йдеться у повідомленні.

На зустрічі Федоров зауважив, що команда президента розуміє, що подальше прискорення економічного та соціального розвитку можливе лише за умови цифрових перетворень. «Ми хочемо та готові швидко виконати всі умови, щоб стати частиною ініціативи ЄС зі створення єдиного цифрового ринку. Для України це – надпотужні цифрові та економічні перспективи», – наголосив він.

Зазначається, що стратегія DSM нині успішно реалізується у Європі. На думку європейських експертів, єдиний цифровий ринок може принести об’єднаній Європі додаткові 415 мільярдів євро щороку й забезпечити створення сотень тисяч робочих місць.

Особливу увагу було приділено питанням захисту даних, конфіденційності та кібербезпеки, включно з питанням керування Інтернетом.

«Законопроект «Про електронні комунікації» внесено до переліку пріоритетних для першочергового розгляду та ухвалення. Депутати з майбутнього Комітету цифрових трансформацій Верховної Ради України вже активно працюють над ним», – додав радник президента України.

У прес-службі зауважили, що сьогодні DSM розглядається як основний актив Європи, спрямований на адаптацію європейського суспільства, бізнес-середовища до нових умов ведення діяльності на міжнародній арені. Європейці прагнуть забезпечити ефективний розвиток різних секторів економіки, які використовують цифрові технології для інновацій, щоб вони залишались конкурентоспроможними на глобальному рівні.

«Представники місії ЄС акцентували увагу на необхідності забезпечення незалежності та спроможності регулятора у сфері телекомунікацій», - додали у прес-службі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter