Сир робить людей щасливішими / фото ua.depositphotos.com

Величезний генетичний аналіз показав, що люди з кращим психічним благополуччям, як правило, живуть довше і здоровіше. І значну роль може зіграти вживання більшої кількості сиру, пише sciencealert.com із посиланням на дослідження, яке було опубліковано в журналі Nature Human Behavior.

Зазначається, що дослідники в Китаї прочесали гени мільйонів європейців не тільки для того, щоб довести, що гауда корисна для здоров'я, але це один із найпривабливіших результатів.

"З восьми різних наборів даних про населення Європи, кожен з яких включав від 38 000 до 2,4 мільйона осіб, дослідники виявили потенційні причинно-наслідкові докази того, що краще психічне благополуччя, що вимірюється задоволеністю життям, настроєм, невротизмом і депресивними симптомами, може допомогти вам жити довше та здоровіше", - йдеться в публікації.

Відео дня

Автори дослідження стверджують, що результати їхньої роботи пропонують обнадійливі докази того, що поліпшення психічного благополуччя є реальним шляхом до здорового старіння, незалежно від соціально-економічного статусу.

Вказується, що ті учасники, хто повідомив, що їсть більше сиру та фруктів, як правило, мали вищі показники психічного благополуччя. Ба більше, вживання більшої кількості сиру мало позитивний вплив на їхню самооцінку і тривалість життя на 3,67%.

"Судячи з цих початкових досліджень, сир може бути корисним для вашого розуму і тіла. Якщо ви хочете жити довше і здоровіше, ви можете зробити щось більше, ніж час від часу посипати макарони пармезаном", - йдеться у статті.

Нагадаємо, раніше УНІАН повідомляв, що вчені довели зв'язок вживання кави з генетикою.

Вас також можуть зацікавити новини: