этот материал доступен на русском

Пробне ЗНО-2019: 16 березня відбудеться пробне ЗНО з української мови

14:41, 15 березня 2019
Суспільство
6516 0
16 березня - пробне ЗНО з української мови / фото УНІАН

У суботу, 16 березня, в усіх регіонах України відбудеться проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

Читайте такожВ Україні стартує реєстрація на ЗНО: що потрібно знати майбутнім абітурієнтам

Участь у тестуванні допоможе його учасникам ознайомитись із процедурою проведення ЗНО, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця, іншими особливостями тестування.

Цього року взяти участь у пробному тестуванні з української мови та літератури виявили бажання понад 166 тисяч осіб.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки, де розміщена інформація про час і місце проходження тестування. Після тестування на цих сторінках також будуть опубліковані результати учасника.

Реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 триває з 5 лютого до 25 березня / фото УНІАН

Результати пробного ЗНО 2019

Для отримання результатів пробного ЗНО з української мови і літератури кожному учаснику буде необхідно внести свої відповіді на спеціальний сервіс.

Результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено на інформаційних сторінках учасників 22 березня.

Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не будуть використовуватись для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

Участь у пробному ЗНО є платною. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти.

ЗНО 2019 в Україні

Нагадаємо, що реєстрація на основну сесію ЗНО-2019 триває з 5 лютого до 25 березня. Абітурієнти матимуть можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 12 березня 2019 року на ЗНО зареєструвалися 243 122 особи, що складає 73% від очікуваної кількості учасників цього року.

Згідно з графіком, тестування проходитиме з 21 травня до 13 червня.

Нововведення в ЗНО-2019 (відео)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter