Під Києвом відкрили перший в Україні Центр психо-фізичної реабілітації для постраждалих в АТО

17:34, 27 квітня 2015
Суспільство
365 0

У реалізації проекту використали досвід провідних північно-американських та європейських реабілітаційних центрів для ветеранів збройних конфліктів.

mil.gov.ua

Сьогодні, 27 квітня, у Військово-медичному клінічному центрі професійної патології військовослужбовців Збройних сил України, що в Ірпені на Київщині, відбулося офіційне відкриття першого в Україні Центру психо-фізичної реабілітації для постраждалих в АТО.

Про це УНІАН повідомили в Управлінні преси та інформації Міністерства оборони України.

У центрі створено кабінети психо-фізичного впливу та психотерапії з використанням технології аудіовізуальної стимуляції, кабінет ерготерапії, де поранені бійці під керівництвом інструктора відновлюють звичні побутові функції, та кабінет інтерактивної мультимедійної системи реабілітації IREX, аналогів якій немає в усій Східній Європі, йдеться в повідомленні.

Читайте такожНаслідки війни на Сході позначатимуться на психічному здоров'ю й через 10 років - експерт

В основі проекту досвід провідних північно-американських та європейських реабілітаційних центрів для ветеранів збройних конфліктів, додали в Міноборони.

Створення Центру стало можливим за підтримки благодійного проекту “Ангели-охоронителі України”, започаткованого Лігою українок Канади, яку очолює Леся Шимко, Медичної служби Штабу Національного спротиву та окремих волонтерів, що відгукнулися на прохання про технічну допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter