этот материал доступен на русском

Епіфаній заявив, що половина православних України є прихильниками ПЦУ

13:11, 11 грудня 2019
Суспільство
477 0
Епіфаній розповів про кількість прихильників ПЦУ / фото УНІАН

Предстоятель Православної церкви України ПЦУ Епіфаній заявив, що половина православних вірян серед українців є прихильниками ПЦУ, тому має відбутися хвиля переходу парафій із УПЦ Московського патріархату.

Про це він розповів у інтерв’ю Українській правді.

"Ми бачимо, що кожного року підтримка Московського патріархату в Україні все падає і падає, і буде падати і надалі. Тому логічно, що хвиля переходу в нашу Церкву повинна відбутися. Чому? Згідно зі статистикою, в Україні зараз є приблизно 70% православних, а з них 50% – прихильники Православної церкви України", - сказав Епіфаній.

Читайте такожАрхієпископ Кримської єпархії ПЦУ Климент оголосив безстрокове голодування біля стін Кабміну

Епіфаній пояснив, що у Московського патріархату більше храмів і ті віряни, які підтримують ПЦУ, будуть спонукати і вже спонукають священнослужителів до переходів.

Він додав, що Московський патріархат намагається завадити цьому процесу.

"Відбуваються зараз по Україні сотні судових позовів, така боротьба. Вони хочуть показати тим лояльним нашим прихильникам в своєму середовищі, що, якщо ви будете мати бажання прийти, то ми вам створимо такі труднощі, які зараз є, наприклад, у Вінниці, в інших єпархіях і парафіях. Але в певний час все це збіжиться і буде цілий вибух приєднання до Православної церкви України", - стверджує Епіфаній.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter