В Україні розпочинають підготовку до другої евакуації українців з Китаю / фото УНІАН

Міністерство закордонних справ і Міністерство інфраструктури розпочинають підготовку до другої евакуації українців з Китаю.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр закордонних справ Дмиро Кулеба сказав на брифінгу за підсумками засідання оперативного штабу МЗС задля реагування на поширення коронавірусу COVID-19 у світі.

"Ми разом - Міністерство закордонних справ разом з Міністерством інфраструктури - розпочинаємо підготовку другої евакуації наших громадян з Китаю", - заявив Кулеба.

"Наразі посольству України відомо про 41 громадянина, які перебувають в Ухані, з них - десятеро виявили бажання евакуюватися", - наголосив Кулеба.

Читайте такожБез паніки: подробиці загальнонаціонального карантину в Україні (відео)

Як повідомляв УНІАН, спалах викликаного новим коронавірусом захворювання був зафіксований наприкінці грудня 2019 року в найнаселенішому місті Центрального Китаю - 12-мільйонному Ухані.

20 лютого 2020 року 45 українців та 27 іноземців, евакуйованих з Уханя, помістили на 14-денну обсервацію у медичному центрі "Нові Санжари" на Полтавщині. 5 березня обсервація завершилася.

11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила пандемію коронавірусу у світі.