Сповільнення темпів виявлення коронавірусу пояснили тимчасовою відсутністю тест-систем / фото REUTERS

На Тернопільщині після смерті 83-річної жінки від COVID-19 керівник Монастириського районного штабу боротьби з коронавірусом Павло Дронь звинуватив обласний лабораторний центр у неоперативності проведення досліджень на COVID-19.

Про це він написав у Facebook.

За його словами, сьогодні вранці зафіксовано другий летальний випадок в Монастириському районі - померла 83-річна жінка з с. Горішня Слобідка.

Відео дня

«Хвора була госпіталізована до Монастириської районної лікарні і їй клінічно було виставлено підозру на COVID-19. 6 квітня у неї було відібрано біоматеріал та відправлено до обласного вірусологічного центру. Відповідь «+» на коронавірус отримано сьогодні вранці після її смерті. Така «оперативність» центру неприйнятна», – наголосив Дронь.

Впродовж 6-7 квітня Тернопільський обласний лабораторний центр не реєстрував жодного нового випадку на коронавірус. За 8 квітня зареєстровано лише один.

В лабораторному центрі кореспонденту УНІАН сповільнення темпів реєстрації нових хворих на коронавірус пояснили відсутністю тест-систем. Їх не було півтори доби. Отримали тест-системи учора, 8 квітня, о 22:00.

«Отриманої партії вистачить на 3 тис. досліджень», – зазначили у лабораторному центрі.

Як повідомляв УНІАН, за відомостями МОЗ, станом на 10:00 9 квітня у Тернопільській області лабораторно підтверджено 169 випадків COVID-19, з них 3 – летальні.