Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

В Україні розробили для шкіл методичку з опору окупації Криму

Міністерство освіти і науки України рекомендує школам провести уроки, присвячені кримському опору в лютому-березні 2014 року. Основою для роботи вчителів стане збірник методичних рекомендацій для проведення виховних заходів до дня початку кримського опору – 26 лютого, коли люди в Криму вийшли на мітинг за територіальну цілісність України.

Фото УНИАН
В Україні розробили для шкіл методичку з кримського опору / Фото УНІАН

Збірник методичних рекомендацій презентовано 17 лютого в Києві, повідомляє "Крим.Реалії".

«Наша задача була в тому, щоб показати кримське опір і розвінчати міф про те, що жителі Криму повністю взяли ситуацію», – розповіла на прес-конференції радник з питань Криму міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар.

За її словами, ідея створення матеріалів виникла кілька місяців тому, після того, як група експертів Центру громадянської освіти «Альменда» приступила до розробки.

«Ми дали той матеріал, за допомогою якого вчитель може створити свій конструктор цього заняття. Ми запропонували три виховних заняття такими, як ми їх бачимо, але це не означає, що вони повинні бути взяті повністю. Вчителю надано великий матеріал та подано три варіанти, як це може відбуватися. Ми сподіваємося, що це допоможе нашим вчителям», – зазначила координатор освітніх проектів Центру громадянської освіти «Альменда» Валентина Потапова.

Блокада Криму: активісти заявляють про сплановану проти них акцію контрабандистів

«В основу цих методичних розробок лягли матеріали, підготовлені групою правозахисних організацій, в основному видання, яке стало вже досить популярним – це «Півострів страху: хроніка окупації і порушення прав людини в Криму». Ця публікація була підготовлена українськими правозахисними організаціями, які з перших днів займалися фіксацією порушень під час захоплення Криму», – повідомила координатор Української Гельсінської спілки з прав людини Дар'я Свиридова.

Міністерство освіти і науки України направило офіційний лист в навчальні заклади країни з рекомендацією про використання матеріалів і проведення тематичних уроків.

Адвокат оскаржив у суді заборону ФСБ Росії на в'їзд до Криму Джемілєву

«Матеріали пішли не тільки школи, але і й до вишів, професійно-технічні навчальні заклади, також ми пропонуємо поширити їх серед вчителів, які проходять курси підвищення кваліфікації. Матеріали може отримати кожен учитель, який викладає будь-який предмет», – повідомила представник Міносвіти України Наталія Бєскова.

Дані матеріали обіцяють розмістити на сайті Міністерства освіти і науки України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку