Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Єврокомісія офіційно запропонувала скасувати візи для українців

Єврокомісар з питань міграції та внутрішніх справ Дімітріс Аврамопулос заявляє, що Європейська комісія ухвалила законодавчу ініціативу надати Україні безвізовий режим.

Еврокомиссия / ТСН
Єврокомісія офіційно запропонувала скасувати візи українцям / ТСН

Відповідне оголошення він зробив у середу в Брюсселі, передає власний кореспондент УНІАН.

Запровадження безвізового режиму важливе для 57% українців - опитування

"Я радий оголосити, що Єврокомісія сьогодні ухвалила законодавчу ініціативу внести Україну у список країн з безвізовим режимом у візове законодавство. Іншими словами, ми виконуємо наші зобов'язання запропонувати безвізові поїздки в ЄС українським громадянам з біометричними паспортами", - заявив Аврамопулос.

Єврокомісар повідомив, що зараз ця законодавча ініціатива буде передана до Ради ЄС та Європейського парламенту для обговорення та ухвалення рішення. "Я сподіваюся, що безвізові поїздки для українських громадян в ЄС дуже скоро будуть реальністю", - наголосив він.

Згідно з процедурами ЄС, тепер пропозиція Єврокомісії повинна пройти тривалу процедуру узгодження серед країн-членів Євросоюзу, а також на рівні Європейського парламенту. Згодом, щонайменше за місяць, вона має бути затверджена Радою ЄС з питань юстиції, свободи та безпеки, що збирається раз на квартал.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку