Начальник київської міліції хоче легалізувати проституцію

10:20, 16 жовтня 2006
Суспільство
1043 0

Луценко відреагував

Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО назвав заяву начальника Київської міліції генерал-майора Віталія ЯРЕМИ про необхідність легалізації проституції «неординарною ідеєю».

Як передає кореспондент УНІАН, вчора на прес-конференції у Львові міністр не приховував, що керівник столичної міліції є одним з його улюбених начальників. «Але ця неординарна ідея, мабуть, прийшла йому (В.ЯРЕМІ - УНІАН) в голову після святкування власного дня народження. Звісно, що про це мова навіть не йде», - зазначив Ю.ЛУЦЕНКО

«Минулого року В.ЯРЕМА зустрічав власний день народження в літаку, яким летів на нараду, а цього року – під землею, де ми проводили наради з опонуючими сторонами щодо святкування чергової річниці Української повстанської армії. Такі неординарні святкування дня народження приводять до таких неординарних ідей», - додав міністр внутрішніх справ.

Щоправда, він не уточнив де саме «під землею» проводилися наради щодо дотримання правопорядку під час запланованих на 14 жовтня святкових заходів.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter