Тернопільська гімназія №1 отримала сертифікат на понад 3 мільони гривень

19:20, 01 вересня 2017
Суспільство
325 0

Тернопільська гімназія №1, учні якої продемонстрували одні з найкращих знань на ЗНО, отримала від голови ТОДА сертифікат на 3,2 млн грн

УНИАН

Тернопільська гімназія №1, учні якої продемонстрували одні з найкращих знань на ЗНО, отримала від голови ТОДА Степана Барни сертифікат на 3,2 млн грн.

Як повідомили УНІАН в прес-службі облдержадміністрації, сертифікат Барна вручив керівництву школи під час урочистої лінійки.

Він побажав учням та вчителям успіхів у навчанні, а також надалі лише примножувати ті здобутки, які вони вже мають. Принагідно очільник області вручив гімназії сертифікат на утеплення фасаду на суму 3,2 млн грн, які виділені із Державного бюджету.

Читайте такожУсміхнені та у вишиванках: як в українських школах відзначили початок нового навчального року (фоторепортаж)

«Мені дуже приємно разом з вами брати участь у цих урочистостях з нагоди початку нового навчального року. Приємно і почесно. Адже Тернопільська Українська гімназія імені Великого Каменяра не лише успадкувала усе наукове та освітнє багатство, яке виплекало таких велетів думки і духу, як Йосиф Сліпий, Іван Горбачевський, Іван Пулюй, Олександр Смакула, Лесь Курбас та Ярослав Стецько, але й продовжує бути своєрідним локомотивом, яскравим прикладом, взірцем для інших в організації навчально-виховного процесу. Цю високу планку якості забезпечує працьовитий і самовідданий колектив досвідчених і молодих педагогів, серед яких 2 Заслужених вчителі України, 6 Відмінників освіти України, 19 вчителів-методистів, 18 старших вчителів. Саме тому весь навчально-виховний процес у гімназії спрямовується на розвиток вільної особистості – як основної передумови формування моральної та інтелектуальної еліти нашої нації», – сказав Барна.

Він підкреслив, що колектив Тернопільської Української гімназії ім. І. Франка вже кілька років поспіль за результатами навчальних досягнень у ЗНО входить до сотні найкращих шкіл України.

«Я хочу подякувати чотирьом школам нашої області і, в тому числі, Українській гімназії ім. Івана Франка за те, що завдяки вам Тернопільщина потрапила у трійку найкращих областей за підсумками ЗНО. І відтак, ми вирішили, що школи, які показують такі високі результати у навчанні, не тільки на рівні області, а й на всеукраїнському рівні, будемо підтримувати і заохочувати. Саме тому, цього року для тернопільської гімназії з Державного бюджету було виділено понад три мільйони гривень на утеплення фасаду. Наше завдання – робити навчання учнів якісним та комфортним, а працю вчителів цінувати і стимулювати», – сказав очільник області під час вручення сертифікату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter