На телеканалі ТВі 10 вересня стартує цикл передач «7 чудес України з Миколою Томенком».

Про це повідомили УНІАН в Оргкомітеті акції "7 чудес України".

Томенко розкаже про чудеса України на ТВі

Відео дня

До уваги українців канал ТВі та ідейний натхненник усього проекту - народний депутат України, заступник голови Верховної Ради України Микола ТОМЕНКО упродовж трьох місяців представлять 21-го фіналіста акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». 21 програма циклу розповість про красу України: про неперевершені замки, стійкі фортеці та чудернацькі палаци.

Томенко розкаже про чудеса України на ТВі

Зйомки розпочалися на початку літа і досі тривають. Знімальна група на чолі з ведучим – Миколою ТОМЕНКОМ - об’їздили найпотаємніші куточки України в пошуках нових історій, які б дозволили зовсім з інакшого ракурсу поглянути на багату українську культуру.

Томенко розкаже про чудеса України на ТВі

Родзинкою телепередач стане те, що творчій групі вдалося потрапити безпосередньо в «серце» туристичних об’єктів: вони зняли недоступні звичайному відвідувачу закриті підземні печери, унікальні колекції та секрети.

Томенко розкаже про чудеса України на ТВі

Першим туристичним об’єктом, про який дізнається вся Україна вже цієї суботи, стане одне з найромантичніших місць Чернігівщини – палац у Качанівці, де свого часу творили Шевченко, Гоголь, Врубель, Маркевич, Вовчок, Глінка.

Наступну передачу буде присвячено одній із найбільших та найдавніших фортифікаційних споруд України – стародавній фортеці у Меджибожі.

Початок програм – о 20.00.

Як повідомляв УНІАН, загальнонаціональна акція «7 чудес України» була започаткована Фондом Миколи ТОМЕНКА «Рідна країна» у 2007 році. Тоді, за результатами акції країна визначила «7 історико-архітектурних чудес України», а вже за рік – «7 природних чудес України». Зараз підходить до завершення третій етап акції – «7 чудес України: замки, фортеці, палаци», де за звання кращих борються фортифікаційні та замково-палацові комплекси України. 22 серпня серед 138 претендентів з усіх областей України експерти обрали 21 фіналіста: 7 найкращих замків, 7 найкращих фортець та 7 найкращих палаців. На черзі визначення переможців. За умовами конкурсу, їх буде визначено шляхом експертного та Інтернет-голосування (50/50). Триватиме голосування до 1 грудня 2011 року, а обрати власну сімку переможців та віддати за них свій голос можна на офіційному сайті акції www.7chudes.in.ua.