Алла Мазур поборола онко / фото instagram.com/allamazurofficial

Відома українська телеведуча Алла Мазур розповіла, коли почала лікуватися від онкології та як дізналася про хворобу.

Про це телезірка заявила в інтерв‘ю Marie Claire.

Читайте такожОнкохвора Алла Мазур повернулася в ефір й вразила своїм образом (фото)

"Торік перед поїздкою у відпустку я помітила ущільнення в молочній залозі. Нічого не боліло. Просто маленька акуратна горошинка, яка ніяк мене не турбувала. Звернулася до лікаря, він направив мене на мамографію, яка нічого підозрілого не показала. Спокійним було й УЗІ. Лікар сказав, що я можу їхати на відпочинок, уникати сонця й прийти на повторну консультацію", - поділилася вона. 

Та, за словами Мазур, вона прийшла до лікаря раніше від умовленого часу, помітивши, що ущільнення збільшилося. 

"Зараз думаю, що його ріст (ущільнення, - УНІАН.) спровокували стресові ситуації. Тому моя перша порада жінкам: захищайте себе від стресу", - зазначила ведуча.

Цього разу, продовжила Мазур, лікар зафіксував, що горошина в грудях збільшилася. І відправив її на біопсію з підозрою на онко.

"І тут я зіткнулась із реальністю нашої медицини. З центру, куди мене направили по страховій, повідомили: "Спеціаліст, який робить біопсію, зараз у відпустці. Тому зверніться до нас через місяць". "Тепер я розумію, чому в Україні так багато онкохворих", – відповіла я. І звернулась до іншої клініки. Подібних історій чимало. Тому моя друга порада – не здаватися", - поділилася пережитим Алла Мазур.

Читайте також"Вона молодець": ведуча Лідія Таран розповіла, як Алла Мазур бореться з раком (відео)

"Я старалася не концентруватися на хворобі й вірити в краще. Просто в моєму щоденному графіку з’явились нові пункти: огляд, аналіз, консультація", - додала телезірка.

Мазур поділилася, що їй дуже допомогла підтримка рідних і колег, а також телеглядачі, які підтримували теплими словами.

"Боротьба з онко познайомила мене ближче із самою собою. Я стала сміливішою. І навіть у зміні зачіски, чого після лікування хімією не уникнути, знайшла свій плюс", - розповіла ведуча.

Раніше зіркова телеведуча каналу "1+1" Алла Мазур з'явилася в ефірі з ультракороткою стрижкою. Понад рік вона боролася з онкологічним захворюванням.

Мазур наголосила, що своїм вчинком хоче надихнути інших прийняти і любити себе.

Алла Мазур: чим відома ведуча

Алла Мазур стала ведучою першого в історії ефіру ТСН 1 січня 1997 року. Нині веде тижневу інформаційно-аналітичну програму "ТСН. Тиждень". Має рекордних шість професійних нагород "Телетріумф", а за рейтингом журналу "Фокус" - одна з найуспішніших жінок України і найвпливовіша жінка-телеведуча. 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram