До Миколаєва доставлено 22 тони питної води / фото facebook.com/ForFutureOfficial

До прифронтового Миколаєва, мешканці якого вже третій тиждень потерпають від відсутності централізованого водопостачання, доставлено 22 тони бутильованої питної води.

Про це розповів депутат Верховної Ради з групи "Партія "За майбутнє" Іван Чайківський.

Це стало можливим завдяки злагодженій роботі благодійних фондів з різних регіонів України – "Тільки разом" Ігоря Палиці (Волинь), "Покрова" Івана Чайківського (Тернопільщина) та "Придунав’є" Анатолія Урбанського (Одещина), а також за посередництва народного депутата з Миколаївщини Олександра Гайду.

Відео дня

"Наша команда на Тернопільщині з перших днів російського вторгнення прийняла для себе рішення допомагати не лише тим, чим можемо, але і там, де цього найбільше потребують. Коли вся Україна допомагала Миколаєву добути воду, ми включилися також, і 22 тони питної води було доставлено миколаївцям за посередництва колег-депутатів Анатолія Урбанського та Олександра Гайду. Така співпраця та взаємодія дозволяє нам всім бути в потрібний час в потрібному місці", - зазначив Іван Чайківський.

За його словами, логістику, пальне та організаційні витрати забезпечив благодійний Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом", який за два місяці відправив постраждалим регіонам 40 фур з 800 тоннами гуманітарної допомоги та закупив техніку та амуніцію для військових на понад 12 млн гривень.

Логістику забезпечив благодійний Фонд Ігоря Палиці "Тільки разом" / фото facebook.com/ForFutureOfficial