У Чернівцях послабили карантин / фото УНІАН

У Чернівцях міська рада ухвалила рішення про послаблення карантинних обмежень на території міста, яке увійшло до «червоної» зони епідемічної небезпеки.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення сьогодні депутати міськради ухвалили 31 голосом на позачерговій сесії.

Читайте також"Голодний карантин": у Чернівцях сотні підприємців вийшли на протест через посилення обмежень (фото)

Згідно з прийнятою ухвалою, у місті дозволено роботу громадського транспорту в режимі спеціальних перевезень (за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння).

Окрім того, міськрада дала дозвіл на роботу суб’єктів господарювання (торгівлі, побутових послуг, ринків, торгових комплексів, кінотеатрів, ДЮСШ, спортивним клубам, секціям) за умови дотримання протиепідемічних заходів.

Водночас депутати підтримали дозвіл на роботу закладів громадського харчування за умови присутності в залі не більше 20 осіб, але не менше, ніж 10 квадратних метрів залу на одну людину.

Також дозволено діяльність дошкільних навчальних закладів та ЗОШ за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

Згідно з рішенням, забороняється робота розважальних закладів, зон у межах торговельних центрів; проведення масових заходів з кількістю учасників більше 20 осіб у закритому приміщенні.

Також рішення передбачає рекомендацію органам Національної поліції «не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть у відповідності до даного рішення».

Разом з тим, у рішенні вказано, що Чернівецька міськрада звертається до міністра інфраструктури України щодо недопущення скасування у місті зупинки поїздів далекого сполучення.

Карантин у Чернівцях: що було раніше

  • Минулого тижня через несприятливу ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби, Чернівці, Кіцманський та Заставнівський райони, згідно з рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС, внесли до "червоної" карантинної зони, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів освіти й ресторанів.
  • Пізніше в.о. мера Чернівців Олексій Каспрук попередив про загрозу протестів у місті через посилення карантину.
  • За минулу добу на Буковині підтвердили ще 204 випадки коронавірусу.